Wakat w Lithuania: Middle Programista React.js Wynagrodzenie EUR3300 - EUR5000/Miesiąc

Poszukujemy doświadczonego inżyniera, który dołączy do naszego silnego zespołu programistów front-end. Jesteś idealnym kandydatem, jeśli masz udokumentowane doświadczenie w tworzeniu aplikacji oraz wytwarzaniu wydajnych i łatwych w utrzymaniu komponentów.

Twoje podstawowe obowiązki w tej roli to:

  • spotkania z zespołem programistów w celu omówienia pomysłów na interfejs użytkownika i aplikacje;
  • identyfikowanie interakcji użytkownika opartych na stronie internetowej;
  • tworzenie i wdrażanie bardzo responsywnych komponentów interfejsu użytkownika;
  • rozwiązywanie problemów oprogramowania interfejsu i debugowanie kodów aplikacji;
  • monitorowanie i poprawa wydajności aplikacji.

Twój zestaw umiejętności (wykształcenie, doświadczenie i zdolności):

  • 2+ lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • solidna wiedza na temat języków JavaScript, CSS i HTML;
  • znajomość Reacta na poziomie zaawansowanym;
  • znajomość nowszych specyfikacji EcmaScript;
  • znajomość nowoczesnych narzędzi i środowisk do budowy aplikacji; znajomość środowiska Agile (np. Scrum);
  • B2 poziom języka angielskiego.