Wakat w Poland: Frontend react developer Wynagrodzenie

Zakres obowiązków

  • Udział w budowaniu funkcji od podstaw ●
  • Przegląd wymagań aplikacji i projektów interfejsu ●
  • Tworzenie i wdrażanie wysoce responsywnych komponentów interfejsu użytkownika z wykorzystaniem koncepcji React ●
  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem interfejsu i debugowanie kodu aplikacji ●
  • Monitorowanie i poprawianie wydajności front-endu ●
  • Testowanie funkcjonalności aplikacji i pisanie różnych rodzajów testów

Angielski -  Pre-intermediate lub wyższy

Umiejętności twarde i kwalifikacje

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia jako programista React JS ●
  • Dogłębna znajomość JavaScript, CSS i HTML ●
  • Znajomość narzędzi React, w tym Webpacka i Reduxa ●
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów ●
  • Doświadczenie w debugowaniu opartym na przeglądarce i testowaniu wydajności oprogramowania

Umiejętności miękkie

  • Zespół ●
  • Gotowość do pracy nad rutynowymi zadaniami ●
  • Otwarta komunikacja, szybka reakcja na żądania