Wakat w Poland: Programista Front End (React.js) Wynagrodzenie PLN25000/Miesiąc

Wymagania dotyczące pracy:

  • Solidna znajomość języka JavaScript (ES 6+);
  • Solidna znajomość HTML5, CSS3 i DOM;
  • Dobra znajomość protokołu HTTP;
  • Doświadczenie w tworzeniu cross-browser client features and responsive layouts;
  • Doświadczenie z nowoczesnymi frameworkami SPA;
  • Znajomość stosu React: React, Redux, Sagas/Thunks; Z
  • najomość pisania testów przy użyciu Mocha/Jest.

Twoje zadania będą obejmować:

  • Projektowanie i kodowanie oprogramowania dla innowacyjnego produktu;
  • Tworzenie strony front-endowej w aplikacjach back-office;
  • Analizowanie wymagań;
  • Testowanie produktu w najbardziej efektywny sposób;
  • Monitorowanie, konserwacja i wsparcie produktu (w przyszłości).