Wakat w France: Menedżer ds. kontroli Wynagrodzenie EUR4500 - EUR5300/Miesiąc

O pracy

Jesteśmy światowym liderem w dostarczaniu oprogramowania do zarządzania zrównoważeniem, BHP (Bezpieczeństwo, Higiena i Ochrona) oraz zarządzaniem ryzykiem operacyjnym. Nasza misja polega na pomaganiu tworzyć lepszy świat, czyniąc organizacje odpowiedzialnymi, produktywnymi i bezpiecznymi dzięki innowacyjnej technologii. Oferujemy najbardziej kompleksową platformę oprogramowania dla przedsiębiorstw w zakresie BHP, która zawiera technologię, treści i usługi pomagające dużym i złożonym organizacjom zarządzać ryzykiem, zapewnić zgodność i ciągle doskonalić doskonałość operacyjną.

Wierzymy, że dzięki odpowiednim ludziom, procesom i technologii można stworzyć drogę do doskonałości i przemienić zwykłość w wyjątkowość.

MENEDŻER KONTROLI będzie odpowiedzialny za następujące zadania:

  • Odpowiedzialność za wynik finansowy zarządzania we Francji oraz wynik finansowy lokalnych kadry kierowniczej na całym świecie
  • Odpowiedzialność za przychody we Francji, w tym rezerwacje w Salesforce, ruchy w portfelu umów i związane z nimi przychody w SAP, dostarczanie informacji na temat lokalnych projektów/umów sprzedaży. Adresowanie ryzyka finansowego i administrowanie umowami w systemie ERP/CRM
  • Wsparcie Biznesu, udzielanie informacji zwrotnej dotyczącej ich budżetu i związanych różnic
  • Opracowywanie wskaźników KPI operacyjnych, które umożliwiają ocenę wyników operacyjnych
  • Produkcja zespołem księgowości miesięcznego raportowania, analiza przychodów i kosztów w celu dostarczenia odpisów i związanych korekt wyników finansowych. Wyjaśnianie miesięcznej wydajności wyników finansowych i udzielanie wsparcia zespołom zarządzającym i konsolidacji.
  • Przygotowywanie prognoz kwartalnych i rocznego budżetu dla obsługiwanych przez niego kierowników
  • Przygotowywanie raportów dotyczących przepływu gotówki na podstawie modeli prognozowych i planu rocznego
  • Wyszukiwanie sposobów optymalizacji procesu kontroli, monitorowanie jakości i informowanie o odpowiednich raportach oraz regularne sprawdzanie, czy wyprodukowane raporty są faktycznie wykorzystywane w celu zapewnienia efektywnego zarządzania zasobami.

Będzie podlegał/ła Dyrektorowi ds. Planowania Finansowego.

Wykształcenie: Magister finansów

Doświadczenie zawodowe: od 5 do 8 lat, najlepiej rozpoczynające się w branży audytorskiej, a następnie w branży oprogramowania lub pokrewnych branżach.

Języki: biegła znajomość języka francuskiego i angielskiego

Lokalizacja: Bois-Colombes, elastyczne biuro.