Wakat w Germany: Inżynier elektryczny Wynagrodzenie EUR4500 - EUR5540/Miesiąc

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Projektowanie urządzeń elektronicznych do zastosowań motoryzacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem nowych technologii i nowej architektury produktu, uwzględniając niski koszt, wysoką niezawodność i produkcję na dużą skalę
  • Tworzenie dokumentacji projektowej / produktów pracy (schematów, PCB, charakterystyk elektrycznych itp.) zgodnie z potrzebami projektu [ogólna definicja określona w etapach (w miarę możliwości) lub EOS (w miarę możliwości)]
  • Wykonywanie obliczeń, symulacji i weryfikacji obwodów Współpraca z różnymi kompetencjami (np. SYS, SW, ME, ..) i ekspertami, takimi jak starsi / mistrzowie oraz liderzy / architekci sprzętu, w celu stworzenia solidnego projektu sprzętu zgodnego z określonymi wymaganiami i standardami. Przestrzeganie procesów inżynierii elektrycznej zdefiniowanych w etapach (w miarę możliwości) lub EOS (w miarę możliwości)
  • Prowadzenie lub wspieranie wiodącego inżyniera podczas opracowywania projektu elektronicznego dla określonego systemu/podsystemu
  • Wykonywanie (jeśli dotyczy) wszystkich niezbędnych analiz krytycznego projektu bezpieczeństwa na poziomie sprzętu
  • Wykonywanie (jeśli dotyczy) wszystkich niezbędnych analiz zorientowanych na jakość, w tym analizy cech szczególnych na poziomie sprzętu
  • Udzielanie wsparcia i wskazówek innym kompetencjom podczas rozwoju sprzętu
  • Wsparcie określania strategii dostawcy i produktu
  • Aktywne wspieranie wszystkich spotkań projektowych i przeglądów przez rówieśników (na poziomie lokalnym i globalnym)
  • Zgodnie z potrzebami, udzielanie wsparcia w zakresie zmian projektowych, wniosków o odstępstwo i przeglądów eskalacji związanych z projektami sprzętu

UPRAWNIENIA:

  • Projektowanie urządzeń elektronicznych do zastosowań motoryzacyjnych dla określonego systemu
  • Tworzenie produktów pracy zgodnie z procesami inżynierii elektrycznej
  • Przestrzeganie procesów związanych z krytycznym bezpieczeństwem i jakością (jeśli dotyczy)
  • Udział w przeglądach projektowych
  • Wspieranie innych działań, takich jak MCIP i StartCenter, jeśli dotyczy

WYKSZTAŁCENIE:

  • Stopień inżyniera elektryka (lub fizyki) jako ukończony, kwalifikowany inżynier
  • Stopień magistra lub inny odpowiedni stopień naukowy

TECHNICZNE:

  • Dobra zdolność projektowania ECAD (schematy i układ)
  • Znajomość projektowania i potrzeb w zakresie produkcji (DFM)
  • Podstawy projektowania oprogramowania

OSOBISTE:

  • Młodszy pracownik z mniej niż 2-letnim doświadczeniem w zakresie rozwoju sprzętu dla produktów motoryzacyjnych
  • Projektant z ponad 2-letnim doświadczeniem w zakresie rozwoju sprzętu dla produktów motoryzacyjnych
  • Umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Orientacja na cele Wysoki poziom samodyscypliny
  • Wysokie umiejętności motywacyjne

NARZĘDZIA:

  • Dobra znajomość programów MS WORD, EXCEL i PROJECT
  • Znajomość narzędzi do symulacji, takich jak Saber (preferowany) i PSpice
  • Podstawowa znajomość narzędzia ECAD Mentor Expedition
  • Dobre zrozumienie sposobu korzystania z oscyloskopu, generatora funkcji i standardowego sprzętu

Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kafeteria
  • Dodatkowe premie dla rodziców