Wakat w Poland: Programista Android Wynagrodzenie PLN18000/Miesiąc

Projekt: aplikacja mobilna w obszarze bankowości.

  • Aplikacja ma 4,8 gwiazdki w App Store i Google Play, ponad 300 tysięcy opinii i ponad 1 milion pobrań na platformę;
  • Zespół stale aktualizuje aplikację o nowe funkcje zalecane przez najnowsze standardy systemów operacyjnych;
  • Dzięki dużej liczbie użytkowników po każdym wydaniu programiści otrzymują natychmiastową informację zwrotną na ten temat w sklepach;
  • Zespół Agile (18 osób) składa się z dedykowanych testerów, którzy testują każdą funkcjonalność;
  • 2 tygodnie sprintów;
  • Każdy programista ma możliwość podzielenia się z klientem swoimi przemyśleniami i pomysłami na nowe funkcje.

Obowiązki

Zadania:

  • Brałbyś udział w rozwoju bankowej aplikacji mobilnej, nowych funkcji, naprawianiu błędów;
  • Development jest podzielony na dwa zespoły. Jednym z nich jest skupienie się na naprawianiu błędów i przeglądaniu kodu, drugim rozwijanie nowych funkcji;
  • Będziesz miał okazję pracować w obu zespołach - deweloper ma możliwość przejścia z jednego zespołu do drugiego;
  • Zespół odpowiedzialny za nowe funkcje jest podzielony na mniejsze zespoły 2-4 programistów, którzy odpowiadają za jedną większą funkcjonalność.

Umiejętności:

  • +3 lata doświadczenia w Androidzie;
  • Komercyjne doświadczenie z Javą + Kotlin;
  • Doświadczenie z komponentami Android SDK, Android Studio;
  • GIT;
  • Gradle;
  • Design patterns takie jak: MVC, MVVM, IoC.

Mile widziane:

  • Dużym plusem będzie doświadczenie z C++.