Wakat w Poland: Techniczny właściciel produktu Wynagrodzenie PLN30000 - PLN31500/Miesiąc

Poszukujemy Technical Product Ownera do naszego działu TPO!

Obowiązki:

  • Współpraca z interesariuszami technicznymi i biznesowymi w celu stworzenia wartościowego, uporządkowanego backlogu;
    Bliska współpraca z zespołami deweloperskimi przed i w trakcie sprintów, aby upewnić się, że rozumieją wizję produktu i projektują skuteczne rozwiązania;
  • Synchronizacja z innymi Product Ownerami w całej organizacji w celu osiągnięcia udanych dostaw;
  • Inspirowanie i motywowanie zespołów deweloperskich do dostarczania innowacyjnych i ekscytujących rozwiązań z odpowiednim poczuciem pilności;
  • Promowanie ciągłego doskonalenia.

Wymagania:

  • 2+ lata doświadczenia w zarządzaniu zespołami lub produktami;
  • Dobre zrozumienie celów i priorytetów biznesowych, podział wymagań na POC, MVP i kolejne wersje;
  • Wiedza o produkcie: dzielenie się informacjami na temat możliwości i funkcji produktu;
  • Tworzenie studiów wykonalności biznesowej: umiejętność opisania konkretnych celów biznesowych w zrozumiały sposób w celu osiągnięcia sukcesu;
  • Doświadczenie w dziedzinie technologii. Minimum 2 lata doświadczenia w dziale Development/DevOps/QA Automation;
  • Implementacja metodyki Scrum;
  • Komunikacja na różnych poziomach, dyplomacja w relacjach z interesariuszami (w tym z zespołami i użytkownikami);
  • Doświadczenie w pisaniu dokumentów technicznych lub wymagań technicznych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość baz danych, mikroserwisów i serwerów sieciowych;
  • Umiejętność pracy zespołowej, podejmowanie decyzji na podstawie faktów i metryk;
  • Praca w sposób współpracujący - ustalanie równie ważnych celów dla wszystkich zaangażowanych członków.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie uzależnione od wyników i elastyczne godziny pracy;
  • Programy szkoleniowe, certyfikacje, konferencje, w tym międzynarodowe wydarzenia;
  • Program poleceń;
  • Imprezy firmowe, integracyjne wyjazdy i ciekawe aktywności;
  • Dwa darmowe posiłki dziennie;
  • Wsparcie w rozwoju kariery, coaching i oceny;
  • Praca dla jednej z czołowych firm zajmujących się grami społecznościowymi na świecie.