Wakat w : Full-stack Developer Wynagrodzenie

Poszukujemy Full Stack Developera z zaawansowaną znajomością Vue.js i Nuxt.js, który dołączy do naszego zespołu i pomoże w rozwoju nowoczesnej platformy randkowej. Nasza platforma jest skierowana do singli gotowych na poważne relacje, oferując starannie dobrane podejście do znalezienia wartościowych połączeń. Idealny kandydat będzie miał pasję do tworzenia skalowalnych, zorientowanych na użytkownika aplikacji webowych, jednocześnie utrzymując wysokie standardy jakości kodu i wydajności.

Kluczowe obowiązki:

  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji full stack z wykorzystaniem Vue.js, Nuxt.js, Supabase i PostgreSQL.
  • Projektowanie intuicyjnych, atrakcyjnych wizualnie i responsywnych interfejsów użytkownika z Tailwind CSS.
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym, aby zapewnić przestrzeganie najlepszych praktyk UI/UX.
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności, skalowalności i niezawodności.
  • Pisanie i utrzymywanie czystego, wydajnego kodu, zgodnie ze standardami kodowania i najlepszymi praktykami.
  • Współpraca z zespołem przy użyciu kontroli wersji Git, w tym zarządzanie gałęziami i workflow z pull requestami.
  • Dokładne przeglądy kodu i debugowanie w celu zapewnienia jakości i wydajności aplikacji.
  • Projektowanie i zarządzanie schematami baz danych z PostgreSQL oraz pisanie wydajnych zapytań SQL.
  • Benchmarking i walidacja rozwiązań technicznych w celu zapewnienia optymalnej wydajności.

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość Vue.js i Nuxt.js.
  • Bogate doświadczenie z Supabase, szczególnie w zakresie autoryzacji, baz danych i przechowywania danych.
  • Średniozaawansowana znajomość PostgreSQL, w tym projektowanie schematów i zapytania SQL.
  • Silne doświadczenie w pracy z Tailwind CSS w celu tworzenia responsywnych i atrakcyjnych interfejsów użytkownika.
  • Udowodniona zdolność do tworzenia intuicyjnych projektów UI/UX oraz portfolio z przykładami wcześniejszych prac.
  • Dokładność w pisaniu czystego, łatwego w utrzymaniu kodu.
  • Ekspercka znajomość przeglądania i debugowania kodu w celu zapewnienia wysokiej wydajności i niezawodności.
  • Udokumentowane doświadczenie w rozwijaniu i wdrażaniu skalowalnych aplikacji produkcyjnych.
  • Silne doświadczenie z Git do kontroli wersji, w tym zarządzanie gałęziami i workflow z pull requestami.
  • Dodatkowe umiejętności w statystyce, analizie danych, dokumentacji oraz pisaniu testów jednostkowych.
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Elastyczność i gotowość do nauki nowych technologii.

Jeśli jesteś pasjonatem dostarczania efektywnych rozwiązań i masz silne zaplecze w Vue.js, Nuxt.js, Supabase i PostgreSQL, zachęcamy do aplikowania!