Wakat w Poland: Senior programista Full-Stack: React and Django Wynagrodzenie USD6680 - USD8300/Miesiąc

Poszukujemy doświadczonego starszego programisty Full-Stack.

Informacje: Nasz klient to platforma analizy sportowej oparta na zastrzeżonych algorytmach, które napędzają ich produkt. Nasz klient poszukuje bardzo zmotywowanego i doświadczonego starszego programisty Full-Stack React i Django, który dołączy do ich dynamicznego i rozwijającego się zespołu. Jako starszy programista będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwijanie i utrzymanie ich nowoczesnej platformy analizy sportowej.

Obowiązki:

  • Projektowanie i rozwijanie wysokiej jakości kodu w React i Django zgodnie z wymaganiami biznesowymi i technicznymi
  • Współpraca z cross-functional zespołami w celu projektowania i wdrażania nowych funkcji i możliwości
  • Zapewnienie jakości kodu, scalability i utrzymywalności aplikacji
  • Tworzenie automatycznych testów w celu zapewnienia jakości kodu i stabilności aplikacji
  • Udział w przeglądach kodu i udzielanie konstruktywnej opinii innym członkom zespołu
  • Rozwiązywanie problemów i debugowanie aplikacji
  • Śledzenie najnowszych technologii i trendów w zakresie tworzenia aplikacji internetowych

Kwalifikacje:

  • 7+ lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych Full-Stack przy użyciu React i Django
  • Solidne zrozumienie zasad tworzenia aplikacji internetowych, w tym HTML, CSS, JavaScript i interfejsów RESTful
  • Doświadczenie w pracy z React, Redux, Django i PostgreSQL
  • Doświadczenie w pracy z GCP lub innymi Cloud usługami
  • Solidne zrozumienie metodologii Agile i doświadczenie w pracy w zespołach Agile
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i zdolność do pracy w szybkim tempie

Jeśli jesteś pasjonującym i doświadczonym programistą Full-Stack React i Django, szukającym nowego, ekscytującego wyzwania, prosimy o złożenie aplikacji już dziś!