Wakat w Poland: Programista fullstack Wynagrodzenie PLN33000 - PLN36000/Miesiąc

Nasz klient to lider rynku rozrywki mobilnej oraz technologii, posiadający portfel wielu tytułów gier.

Poszukujemy programisty Full Stack.

Obowiązki:

  • Tworzenie nowych mikroserwisów dla funkcjonalności back-office;
  • Utrzymywanie i wsparcie istniejących bibliotek i produktów;
  • Tworzenie narzędzi i potoków dla projektów;
  • Poprawa wydajności;
  • Przegląd kodu kolegów;
  • Pokrywanie swojego kodu unit testami.

Wymagania:

  • Solidna wiedza z zakresu JavaScript (ES 6+), HTML5, CSS3 i DOM;
  • Znajomość Node.js;
  • Udokumentowana znajomość TypeScript;
  • Dobra znajomość stosu React + Redux oraz Material UI;
  • Znajomość podstaw Javy i praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w Javie;
  • Dobre zrozumienie protokołu HTTP;
  • Doświadczenie w tworzeniu funkcji klienta działających na różnych przeglądarkach oraz w responsywnym układzie;
  • Znajomość architektury mikroserwisów;
  • Doświadczenie w pracy z deployment tools(Jenkins, Docker itp.);
  • Znajomość baz danych NoSQL;
  • Doświadczenie z Kafka;
  • Profesjonalne doświadczenie w programowaniu w zakresie IoC, OOP, wzorców projektowych, architektury klient-serwer;
  • Znajomość tworzenia testów za pomocą narzędzi takich jak Jest lub Jasmine.

Mile widziane:

  • Doświadczenie z redux-saga (redux side effect manager);
  • Doświadczenie z Haxe (high-level strictly typed language);
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla urządzeń mobilnych (Cordova, Electron itp.).