Wakat w Poland: React JS Wynagrodzenie USD5000 - USD7000/Miesiąc

Firma produktowa

Nasz klient tworzy gry światowej klasy, systemy back-office i zarządzania treścią, rozwiązania hostingowe, infrastrukturę, zaawansowany silnik uczenia głębokiego oraz rewolucyjny zestaw produktów związanych z utrzymaniem użytkowników. Tworzą, testują i wydają gry w pełnym cyklu, od początku do końca (automaty i gry stołowe). Oznacza to bliską współpracę z wewnętrznym zespołem QA i serwerowym na co dzień. To studio o ogromnym doświadczeniu w produkcji, dopasowywaniu i wydawaniu gier, działające już od 5 lat.

Każdy programista prowadzi projekt od A do Z: zaczynając od analizy gry, a kończąc na optymalizacji dla platformy/urządzeń.

Obowiązki:

  • Będziesz odpowiedzialny za rozwój projektu od początku do końca (1 programista = 1 gra, od początku do wydania);
  • Będziesz blisko współpracować z właścicielem produktu, zespołem QA i kierownikiem projektu, aby przekształcić oczekiwania dotyczące produktu w jasny, utrzymywalny i wydajny kod;
  • Będziesz przeprowadzać wzajemne przeglądy kodu wewnątrz zespołu deweloperskiego klienta;
  • Dostarczysz projekt na platformy desktopowe/mobilne i dostosujesz go do różnych urządzeń.

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w tworzeniu gier;
  • Znajomość języków JavaScript/TypeScript;
  • Canvas/WebGL;
  • Znajomość wzorców projektowych;
  • Doświadczenie w stosowaniu zasad OOP i MVC;
  • Doświadczenie z Pixi.js (preferowane), Phaser, PlayCanvas lub innym frameworkiem do renderowania/gier;
  • Systemy kontroli wersji (Git);
  • Chęć nauki i rozwoju jako programista;
  • Znajomość języka angielskiego - co najmniej średni poziom;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.

Stanowiłoby silną przewagę, gdybyś miał/miała:

  • Znajomość struktur danych, algorytmów, architektur asynchronicznych, dynamicznego typowania, optymalizacji wydajności;
  • Znajomość nowoczesnych frameworków JS (Model-View-Whatever);
  • Znajomość funkcji HTML5 i ES6;
  • Doświadczenie w debugowaniu i profilowaniu aplikacji przeglądarkowych;
  • Doświadczenie w tworzeniu gier slotowych (branża hazardowa);
  • Znajomość narzędzi do zarządzania zadaniami, takich jak Grunt/Gulp/Webpack;
  • Znajomość języków inne niż JavaScript/ActionScript;
  • Dla programistów Flash - znajomość frameworków Starling/Feathers/Robotlegs;
  • Rozwijanie aplikacji internetowych na różne przeglądarki i urządzenia mobilne;
  • Znajomość shaderów WebGL.