Wakat w Poland: Technical product owner Wynagrodzenie PLN32000 - PLN35000/Miesiąc

Obowiązki:

  • Współpraca z interesariuszami technicznymi i biznesowymi w celu tworzenia technicznego backlogu i roadmapy
  • Ścisła współpraca z zespołami deweloperskimi przed i podczas sprintów, aby upewnić się, że rozumieją wizję produktu i projektują skuteczne rozwiązania
  • Synchronizacja z innymi PO w całej organizacji w celu zapewnienia udanych dostaw
  • Zapewnienie jasnego obrazu projektów dla zarządzania Inspirowanie i motywowanie wysoko wykwalifikowanych zespołów deweloperskich do dostarczania innowacyjnych i ekscytujących rozwiązań z odpowiednim poczuciem pilności
  • Promowanie ciągłego doskonalenia zespołów
  • Odpowiedzialność za wszystkie ulepszenia techniczne: wprowadzanie ich we wszystkich zespołach w studiu, wyjaśnianie zależności między zespołami, wyjaśnianie powodów przed wyższym zarządem / biznesem, dostarczanie informacji o postępach dla wszystkich interesariuszy
  • Monitorowanie metryk technicznych aplikacji i sugerowanie ulepszeń
  • Ułatwianie i uczestniczenie w dyskusjach technicznych

Wymagania:

  • Silne umiejętności komunikacyjne i przywódcze
  • Doświadczenie Product Ownera w metodologiach Agile (silne pragnienie Scrum)
  • Dobre zrozumienie celów biznesowych i priorytetów
  • Minimum 3 lata doświadczenia w rozwoju po stronie klienta
  • Minimum 2 lata zarządzania projektami, zespołami lub produktami

Tło techniczne.

  • Doświadczenie w Rozwoju / DevOps / Automatyzacji QA
  • Doświadczenie w pisaniu Dokumentów
  • Projektowych Technicznych lub Wymagań Technicznych
  • Silna wiedza na temat praktyk rozwoju Agile (szczególnie Scrum), metodologii i narzędzi
  • Doświadczenie w pisaniu historii użytkowników, pielęgnowaniu backlogu produktu i koordynowaniu/priorytetyzowaniu sprzecznych wymagań
  • Doświadczenie w komunikacji z zagranicznymi partnerami
  • Dobry poziom mówionego i pisemnego angielskiego