Wakat w Germany: Inżynier mechanik Wynagrodzenie EUR4000 - EUR5300/Miesiąc

ZADANIA:

  • Nadzór nad parkiem maszynowym oraz kontrola urządzeń pod względem automatyzacji.
  • Codzienna analiza efektywności pracy maszyn, proponowanie rozwiązań usprawniających w obszarze automatyzacji.
  • Nadzór nad pracami wykonywanymi przez zewnętrzne firmy, współpraca z serwisami.
  • Udział w tworzeniu budżetu oraz bieżąca kontrola jego realizacji.
  • Akceptacja ukończonych prac pod względem automatyzacji.
  • Aktywne uczestnictwo w codziennych spotkaniach departamentowych.
  • Planowanie zakresu prac remontowych oraz nadzór i kontrola nad ich wykonaniem.
  • Diagnozowanie awarii oraz proponowanie rozwiązań usprawniających w celu zapobieżenia podobnym awariom w przyszłości.
  • Nadzór nad automatyczną dokumentacją po projektach instalacyjnych i modernizacyjnych.
  • Udział lub nadzór nad projektami modernizacyjnymi lub projektami uruchomienia nowych produktów.

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie automatyki (automatyka, robotyka lub pokrewne).
  • Doświadczenie w pracy w dziale technicznym, serwisach konserwacyjnych, mile widziane w branży produkcyjnej.
  • Doświadczenie w pracy z kontrolerami PLC, systemami hydraulicznymi i pneumatycznymi, falownikami, napędami serwo.
  • Doświadczenie w realizacji projektów modernizacyjnych / uruchomień nowych produktów jest mile widziane.
  • Umiejętność diagnozowania sytuacji i proponowania rozwiązań.
  • Umiejętność zarządzania zespołem techników (będzie atutem).
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim, również technicznej.

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, lidera rynkowego w swojej branży.
  • Pracę w firmie o rozpoznawalnym portfolio produktowym.
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami. Interesujące stanowisko, ciekawe zadania, możliwość nauki od doświadczonych pracowników.
  • Możliwość uczestnictwa w wydarzeniach sportowych organizowanych przez firmę.
  • Dodatkowe korzyści - karta multisport, dodatkowa opieka medyczna.
  • Możliwość korzystania ze sklepu z towarami firmowymi.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.