Wakat w Poland: Technik Utrzymania Ruchu Automatyki Wynagrodzenie PLN7000 - PLN9500/Miesiąc

Jesteśmy europejskim dostawcą wysokiej jakości ogniw i systemów baterii, produkowanych w sposób przyjazny dla środowiska. Firma została założona w 2016 roku z misją budowania najbardziej ekologicznej baterii na świecie o minimalnym śladzie węglowym i najwyższych zdolnościach do recyklingu.

W naszej fabryce w Gdańsku produkujemy systemy magazynowania energii oraz moduły baterii, które zastępują silniki spalinowe w maszynach przemysłowych. Obecnie zwiększamy nasze możliwości produkcyjne poprzez budowę wysoko zautomatyzowanej, nowoczesnej fabryki.

W związku z naszym szybkim rozwojem, poszukujemy Technika ds. Konserwacji Automatyzacji do naszego nowego zakładu.

Główne obowiązki:

  • Przeprowadzanie okresowych, zapobiegawczych inspekcji linii produkcyjnych i urządzeń technologicznych
  • Utrzymanie pełnej sprawności technicznej linii produkcyjnych i urządzeń technologicznych
  • Ciągła kontrola procesu produkcyjnego i konserwacja urządzeń
  • Diagnozowanie i usuwanie występujących usterek i przestojów w produkcji
  • Aktywne uczestnictwo w analizach awarii i przygotowywanie raportów
  • Optymalizacja procesów i poprawa niezawodności parku maszynowego poprzez wprowadzanie rozwiązań naprawczych i zapobiegawczych
  • Diagnozowanie błędów i kontrolowanie sterowników PLC
  • Współtworzenie i opracowywanie procedur i instrukcji dla nowo zainstalowanych linii produkcyjnych i urządzeń technologicznych, a także instalowanie i uruchamianie nowych urządzeń

Umiejętności i wymagania:

  • Minimalne wykształcenie techniczne średnie o profilu automatyka, robotyka, elektronika lub podobnym
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • Podstawowa praktyczna znajomość programów MS Word i Excel
  • Umiejętność pracy zespołowej i aktywnej współpracy z personelem konserwacji i produkcji
  • Skoncentrowanie na rozwoju i samodoskonaleniu, nastawienie na rozwój
  • Gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym
  • Gotowość do częstych podróży służbowych za granicę w pierwszej fazie uruchamiania produkcji

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy w środowisku wysoce zautomatyzowanej produkcji
  • Kwalifikacje SEP
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC Siemens
  • Doświadczenie w pracy z napędami serwo, systemami bezpieczeństwa Pilz i Sick
  • Znajomość interfejsów komunikacyjnych Profinet i ProfiSafe

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę (nieokreślony po 6 miesiącach)
  • Prywatna opieka medyczna w LUX MED - rozszerzony pakiet z dowolnym leczeniem (częściowe refundowanie faktur) w pełni opłacone przez firmę
  • System MyBenefit - miesięczne doładowania na kartę, możliwość zakupu karty Multisport
  • Współfinansowanie studiów podyplomowych
  • Lekcje języka angielskiego w pełni opłacone przez firmę
  • Program poleceń pracowniczych
  • Współfinansowanie dojazdów rowerem
  • Bonusy świąteczne/urlopowe z Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS)
  • Współfinansowanie aktywności sportowych i budżetu integracyjnego
  • Możliwość inwestowania w akcje
  • Bonus za relokację
  • Praca w międzynarodowym środowisku - możliwość codziennego korzystania z języka angielskiego
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w firmie uczestniczącej w transformacji na energię odnawialną
  • Przyjazna i otwarta atmosfera pracy w zróżnicowanym zespol