Wakat w Poland: Programista .Net Wynagrodzenie PLN20000 - PLN25000/Miesiąc

Czy jesteś doświadczonym inżynierem .NET Core poszukującym ekscytującej możliwości w obszarze IoT i big data? Jeśli tak, trafiłeś we właściwe miejsce.

Nasz klient, globalny dostawca oprogramowania jako usługi (SaaS) i sprzętu jako usługi (HaaS) dla firm żeglugowych, pracuje nad nowatorskimi rozwiązaniami IoT do śledzenia i monitorowania przesyłek oraz dużych flot. Korzystając z różnych czujników zainstalowanych na statkach, zbierają i przetwarzają dane IoT, dostarczając aktualizacje i wgląd w czasie rzeczywistym dotyczące stanu kluczowych urządzeń i infrastruktury na statkach. Ich rozwiązania mają na celu uproszczenie operacji dla firm logistycznych i właścicieli flot.

Obowiązki:

  • Wkład w projektowanie i architekturę skalowalnych, bezpiecznych i niezawodnych systemów przy użyciu Microsoft Azure, .NET i Angular.
  • Wdrażanie najlepszych praktyk dotyczących jakości kodu, testowania, wdrożeń i dokumentacji.
  • Skuteczna współpraca z innymi programistami i członkami zespołu, dzieląc się wiedzą i ekspertyzą.
  • Śledzenie najnowszych trendów i postępów w branży oprogramowania.

Wymagania:

  • Stopień licencjata w informatyce lub pokrewnym obszarze lub równoważne doświadczenie zawodowe.
  • Minimum 4 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania przy użyciu .NET Core.
  • Znajomość języka C#, ASP.NET Core, EF Core, LINQ, SQL i baz danych NoSQL.
  • Doświadczenie w pracy z usługami Microsoft Azure, takimi jak App Service, Azure Functions, Event Hubs, Azure IoT, Azure Data Tools, Azure DevOps itp.
  • Znajomość narzędzi IaC (infrastruktura jako kod), takich jak szablony ARM lub Bicep.
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu interfejsów API typu RESTful przy użyciu Web API, GRPC lub GraphQL.
  • Znajomość najlepszych praktyk dotyczących bezpieczeństwa, w tym uwierzytelniania, autoryzacji i szyfrowania.
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych, testów integracyjnych i testów end-to-end przy użyciu frameworków takich jak NUnit lub xUnit.
  • Pewne doświadczenie z Angular 14 lub nowszym oraz TypeScript.
  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji, takich jak Git lub Azure DevOps.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy.
  • Motywacja i aktywność z umiejętnością pracy samodzielnej.
  • Silne zainteresowanie nauką nowych technologii i rozwiązywaniem skomplikowanych problemów.

Oferujemy:

  • Pracę w małych zespołach wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy dzielą się wiedzą i entuzjastycznie przyjmują inicjatywę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet korporacyjny.
  • Wiele różnych projektów do realizacji. Nasze produkty naprawdę zmieniają życie ludzi.
  • Elastyczny czas pracy (jesteśmy firmą przyjazną zdalnemu trybowi pracy).
  • Ubezpieczenie medyczne i prywatna opieka zdrowotna.
  • Minimalna biurokracja - stawiamy na ludzi.