Wakat w Poland: Middle Programista .Net Wynagrodzenie USD2500/Miesiąc

Obecnie poszukujemy programisty back-end .NET C#. Naszym klientem jest największe na świecie uniwersyteckie wydawnictwo. Jest liderem w dziedzinie technologii języka naturalnego i najbardziej zaufanym dostawcą danych leksykalnych dla instytucji akademickich oraz gigantów technologicznych, takich jak Amazon, Apple, Google i Microsoft.

Nasza firma zajmuje się konwersją słowników dla naszego klienta. Planujemy również pracować w innych obszarach przetwarzania języka naturalnego, takich jak tworzenie korpusów i danych morfologicznych.

Obowiązki:

  • Udoskonalanie potoku pracy dla konwersji słowników.
  • Parsowanie danych słownikowych (strukturalnych, np. XML, CSV lub niestrukturalnych, np. PDF, TXT itp.).
  • Konwersja danych słownikowych do docelowego formatu XML.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w C#.
  • Znajomość platformy .NET Framework 4.0.
  • Znajomość wyrażeń regularnych (Regex).
  • Znajomość technologii parsowania tekstu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+.