Oferty pracy dla programistów mobilnych

Praca programistów mobilnych

Praca - programista mobilny na rynku intelektualnym

Sfera IT zaczęła systematycznie wypierać tradycyjne zawody. Ponieważ życie każdego człowieka jest bezpośrednio związane z gadżetami, a konkretnie z telefonami komórkowymi, zawód programisty mobilnego stał się bardzo popularny. Wakat na stanowisko programisty mobilnego jest dość wszechstronny, ponieważ obejmuje rozwój nie tylko aplikacji na urządzenia mobilne, ale także aplikacji i oprogramowania dla tabletów, elektronicznych i inteligentnych zegarków, a także wielu innych kompaktowych gadżetów.

Wymagania dla programisty mobilnego

Osoby ubiegające się o to stanowisko muszą posiadać umiejętności w zakresie tworzenia oprogramowania zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS. Jeśli nie posiadasz pełnego zestawu wiedzy w obu tych obszarach, może być trudniej znaleźć pracę.

Kryteria dla najlepszego programisty mobilnego

Aby znaleźć pracę jako programista mobilny, trzeba nie tylko rozumieć wewnętrzne algorytmy aplikacji, ale także pewnie posługiwać się interfejsem. Im więcej języków programowania, standardów i informacji technicznych zna programista, tym lepiej dla klienta, a co za tym idzie, lepsze perspektywy związane z ofertami pracy. Zapotrzebowanie na programistów mobilnych ciągle rośnie, ale kryteria wyboru projektów również wzrastają.

Wynagrodzenie za tworzenie oprogramowania mobilnego

Wynagrodzenie programisty mobilnego mieści się w różnym przedziale. Wynagrodzenie będzie bezpośrednio zależeć od zadanego zadania i ostatecznego rezultatu. Istnieją różne warianty płatności: stawka godzinowa, płatność za ukończony projekt niezależnie od czasu pracy. Również projekty realizowane dla Apple mają wyższe koszty niż dla Androida. Na wynagrodzenie wpływa również objętość, funkcjonalność i projekt aplikacji. Wynagrodzenie dla programistów mobilnych zaczyna się od 300 dolarów i może wzrosnąć nawet do 10 000-200 000 dolarów w przypadku dużych gier fabularnych lub podobnych aplikacji.

Najczęściej zadawane pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej dla programistów mobilnych

Znalezienie pracy jako programista aplikacji mobilnych to skomplikowany proces, który obejmuje wiele etapów rozmowy rekrutacyjnej, z których każdy składa się z ciągu pytań. Niektóre z najczęstszych pytań to:

  • różnice w metodach programowania;
  • typy zdarzeń (Event);
  • programowanie funkcyjne;
  • kody asynchroniczne;
  • inne terminy techniczne.

Odpowiedzi na te pytania decydują, czy aplikant otrzyma pożądaną pracę czy nie.

Główne obowiązki programisty mobilnego

Praca programisty mobilnego skupia się na tworzeniu zarówno mobilnych gier i programów edukacyjno-rozrywkowych, jak i innych aplikacji dla przenośnych urządzeń.

Obowiązki mogą obejmować kompleksowe tworzenie aplikacji, od rozwijania funkcjonalności po projektowanie interfejsu i szczegółów.

Agencja pracy tymczasowej jako gwarancja obiecującej pracy

Najlepszym sposobem na znalezienie pracy jako programista aplikacji mobilnych w Polsce jest skorzystanie z agencji znojdziem.com. Pracownicy agencji są w pełni kompetentni w dziedzinie rekrutacji, dlatego będą w stanie znaleźć pracę odpowiednią do Twoich kwalifikacji i oczekiwanych wynagrodzeń.

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Szybka praca

Doświadczenie

Wszechstronność

Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Odpowiedzialność

Dostęp do dużej puli talentów

Dowiedz się więcej o nas

Ciekawe liczby

150 000 inżynierów w naszej bazie danych
50+ rekruterów technicznych w naszym zespole
80+ klientów na całym świecie od 2018 roku
98% skuteczność w znajdowaniu odpowiednich kandydatów dla naszych klientów

Często Zadawane Pytania

Jeśli nie wiesz, jak zatrudnić pracowników i gdzie znaleźć odpowiednich kandydatów lub zastanawiasz się, gdzie znaleźć pracę, najlepiej skontaktuj się z agencją pośrednictwa pracy. Specjaliści mogą pomóc Ci znaleźć odpowiednich pracowników lub spotkać się z pracodawcą.

Stosujemy kompleksowe podejście, które obejmuje wykorzystanie naszej rozległej sieci, ocenę umiejętności technicznych i doświadczenia kandydatów oraz przeprowadzanie pogłębionych wywiadów i ocen. Dzięki temu możemy pozyskać najlepszych programistów mobilnych do Twojego projektu.

Stosujemy strategie, takie jak wykorzystanie naszej sieci, optymalizacja ogłoszeń o pracę oraz usprawnienie procesu selekcji i rozmów kwalifikacyjnych, aby zminimalizować koszty rekrutacji, jednocześnie przyciągając najwyższej jakości programistów mobilnych.

Chociaż w przeszłości udało nam się pozyskać wielu programistów mobilnych, możemy zapewnić, że nasze osiągnięcia obejmują konsekwentne skupianie się zarówno na wysokiej jakości, jak i opłacalności. Nasi klienci byli bardzo zadowoleni z kalibru programistów, których pozyskaliśmy, a my byliśmy w stanie zapewnić opłacalne rozwiązania dostosowane do ich specyficznych potrzeb.

Opinie klientów

Kathrin Lazarevich

CEO of Digiteum

All of the candidates selected by Znojdziem had good technical skills. So good that it was hard to choose between them. The company works at the highest level!

Tatiana Kushner

HRM of Customertimes

Our company was very happy with the staff we had. They turned out to be friendly and worked very smoothly. With such employees there is only one way to go - up!

Tatiana Rokalo

Recruitment specialist of Playtika

Even during the first stages of searching and screening candidates, we saw that Znojdziem was professional. We interviewed only the best of the best. And most were offered jobs in our company! Thank you for your work!

Hila Harkov

HRD of Firedome.io

I want to thank you for the fruitful cooperation. Our startup needed talented developers, and we got them! The company is worth working with.