Wakat w Germany: Menedżer ds. Marketingu Performance Wynagrodzenie EUR3500 - EUR4000/Miesiąc

Opis stanowiska

Czego oczekujemy, że osiągniesz:

  • Opracowujesz strategie kampanii Amazon dla rynku francuskiego i innych rynków dla istniejących i nowych klientów, uwzględniając ich cele biznesowe.
  • Jesteś odpowiedzialny/a za planowanie, kierowanie, monitorowanie i optymalizację kampanii naszych klientów w zakresie reklam sponsorowanych Amazon (Sponsored Products, Sponsored Brands, Sponsored Display) zgodnie z określonymi celami wydajności, co obejmuje:
  • Badasz odpowiednie słowa kluczowe, grupy odbiorców i konkurentów dla reklamowanych produktów jako podstawę dla swoich kampanii.
  • Oceniasz działania kampanii, przygotowujesz raporty z działaniami i wyciągasz wnioski dotyczące poprawy wyników.
  • Planujesz i kierujesz budżetami kampanii.
  • Regularnie sprawdzasz wyniki kampanii wraz z naszymi klientami.
  • Ciągle testujesz i stosujesz nowe funkcje i strategie reklamy na Amazonie.
  • Optymalizujesz jakość zarządzania kampanią, stale rozwijając procesy, narzędzia, raporty itp.

Wymagane kwalifikacje:

  • To, czego oczekujemy od Ciebie, że wniesiesz:
  • Jesteś osobą samomotywującą się, chętną do nauki i codziennego poszerzania swojej wiedzy.
  • Posiadasz co najmniej 1-2 lata doświadczenia zawodowego i wiedzę w zakresie marketingu wydajnościowego.
  • Idealnie posiadasz pierwsze doświadczenie w dziedzinie reklamy na Amazonie (wcześniej Amazon Marketing Services).
  • Jesteś wysoko analityczny/a, oparty/a na danych i posiadasz dobre zrozumienie techniczne, a także orientację na jakość i rozwiązania.
  • Posiadasz zaawansowane umiejętności w zakresie Excela, a na przykład PivotTables nie są dla Ciebie czymś nowym.
  • Lubić realizować zamierzenia i potrafić przekształcić pomysł w rzeczywistość.
  • Wykazujesz inicjatywę i umiesz samodzielnie priorytetyzować zadania.
  • Posiadasz doskonałą znajomość języka francuskiego (na poziomie native speaker) i bardzo dobrą znajomość języka angielskiego – znajomość portugalskiego byłaby idealnym trzecim językiem, ale nie jest wymagana.

Dodatkowe informacje:

Co oferujemy:

  • Bardzo dynamiczną firmę należącą do wiodących agencji w Europie.
  • Interesujące spojrzenie na wiele firm, od tradycyjnych niemieckich i międzynarodowych marek po czystych graczy online.
  • Dużo odpowiedzialności za własne projekty i dużą ilość możliwości rozwoju.
  • Zachętę do indywidualnego rozwoju kariery opartego na Gallup StrengthsFinder i nielimitowany budżet na naukę.
  • Pozytywne relacje z klientami – nie tylko pracujemy na równych prawach wewnętrznie, ale również ze wszystkimi naszymi klientami.
  • Różnorodność i inkluzję, które są promowane w naszych wartościach firmowych i stanowią podstawę naszego trwałego sukcesu biznesowego.
  • Bardzo pozytywną i naprawdę międzynarodową kulturę pracy, w której obecnych jest ponad 30 narodowości.
  • Korzyści z wielu imprez firmowych, wyjść po pracy i wsparcia wewnętrznego – lubimy razem pracować i to widać!
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i nowoczesne miejsce pracy w centrum Hamburga.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Korzystaj z naszego corocznego biura w słońcu za granicą.
  • Leasing rowerów.
  • Atrakcyjny plan emerytalny.
  • HVV-ProfiTicket.
  • Dodatek na lunch.
  • I wiele więcej.