Wakat w Spain: Kontroler Finansowy Wynagrodzenie EUR2300 - EUR3500/Miesiąc

O pracy

O nas

Oferujemy usługi hotelarskie na międzynarodowych lotniskach na całym świecie, opierając się na unikalnym zrozumieniu potrzeb współczesnych podróżnych. Naszym celem jest prowadzenie przyszłościowej działalności w zakresie obsługi lotniskowej. Posiadamy szeroką gamę usług, które pozwalają nam zaspokajać wszystkie potrzeby pasażerów podczas podróży. Naszą główną specjalizacją i usługami są wspólne salonki, zarządzanie salonkami na zamówienie, hotele terminalowe na lotniskach, usługi meet&greet oraz programy cyfrowe dla salonów i lojalności.

O stanowisku

Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za zapewnienie spójnej strategii finansowej firmy poprzez zarządzanie i alokację kont i sprawozdań finansowych.

Obowiązki

Podlegającemu kierownikowi finansów, głównemu kontrolerowi finansowemu, będą przypisane następujące zadania:

  • Wykonywanie procedur raportowania finansowego i konsolidacji, prezentowanie wyników finansowych na miesięcznej i kwartalnej podstawie
  • Cykl raportowania i analizy finansowej: raportowanie, analiza i zrozumienie różnic w miesięcznych wynikach finansowych
  • Proces budżetowania i planowania średniookresowego: przygotowywanie budżetów/prognoz/średniookresowych sprawozdań finansowych zgodnie z profesjonalnymi i regulacyjnymi standardami, wspieranie przygotowywania podsumowań wykonawczych i prezentacji
  • Raportowanie i analiza KPI i KRI oraz proces doskonalenia
  • Współpraca z kierownikiem finansów w celu zbierania i analizowania informacji finansowych

Kwalifikacje

  • Stopień licencjata w dziedzinie zarządzania, ekonomii lub finansów
  • 3-5 lat doświadczenia w audycie lub raportowaniu finansowym/planowaniu i analizie finansowej lub kontroli finansowej
  • Znajomość MSSF jest niezbędna
  • Wymagane jest myślenie biznesowe o charakterze ilościowym i analitycznym
  • Doskonała znajomość programów Excel, Word i PowerPoint Doskonałe umiejętności pisania i mówienia po angielsku oraz budowania relacji
  • Umiejętność wielozadaniowości i harmonijnej współpracy z zespołami międzyfunkcyjnymi
  • Certyfikat CPA i/lub CMA będzie dodatkowym atutem