Wakat w Poland: Specjalista ds. ryzyka kredytowego Wynagrodzenie PLN4150 - PLN13500/Miesiąc

Zadania:

  • Analiza finansowa kontrahentów
  • Przygotowywanie bieżących raportów i analiz finansowych
  • Wsparcie w analizie i planowaniu wykorzystania produktów finansowych stosowanych przez firmę
  • Wsparcie w zakresie obowiązków informacyjnych wobec kluczowych kontrahentów i instytucji finansowych
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Wsparcie w analizie umów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, prawo
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny
  • Podstawowa wiedza z zakresu finansów i prawa gospodarczego
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (w tym zaawansowana znajomość MS Excel)
  • Zainteresowanie obszarem analizy finansowej
  • Umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy zespołowej
  • Dokładność, rzetelność i doskonała organizacja własnej pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji
  • Platformę szkoleniową
  • Bogaty pakiet świadczeń, w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, dofinansowanie wakacji, świadczenia świąteczne