Oferty pracy dla programistów Embedded

Dlaczego specjaliści od Embedded są tak bardzo poszukiwani?

Zainteresowanie branżą IT znacząco wzrosło podczas pandemii i wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Obecnie takie urządzenia można stosować w każdej branży, dlatego popyt na specjalistów od Embedded jest bardzo duży, a potrzeba dobrych specjalistów stale rośnie. Nasza agencja rekrutacyjna IT pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiedniego specjalistę, który wzmocni Twój zespół.

Obowiązki programistów systemów wbudowanych

Programiści systemów wbudowanych zajmują się tworzeniem oprogramowania, które będzie wbudowane w różne urządzenia lub gadżety. Ta specjalność leży na styku programowania i inżynierii sprzętu. W związku z tym, aby pracować jako programista systemów wbudowanych, trzeba nie tylko znać język programowania, ale także mieć dobre rozeznanie w elektronice, robotyce i informatyce.

Obecnie programiści systemów wbudowanych pracują w różnych branżach i tworzą oprogramowanie dla:

  • Bankomatów i terminali płatniczych;
  • Maszyn produkcyjnych;
  • Elektroniki na pokładzie statków i samolotów;
  • Różnego rodzaju technik.

Nasza agencja rekrutacyjna IT jest w stanie znaleźć najlepiej dopasowanego specjalistę, w zależności od rodzaju projektu, nad którym pracujesz, oraz od wymaganych umiejętności kandydatów. Nasi eksperci znają wymagane kwalifikacje zawodowe i osobiste, które powinien posiadać programista systemów wbudowanych, oraz dysponują dużą bazą doświadczonych specjalistów.

Jak przebiega współpraca z Znojdziem?

Znojdziem to duża firma rekrutacyjna, działająca na rynku od ponad 10 lat, która opracowała wygodny algorytm współpracy z klientami. Na początku dokładnie poznają działalność Twojej firmy i starają się zrozumieć, jakie wymagania stawiasz nowym pracownikom. Następnie analizują rynek w Twojej branży i określają odpowiedni poziom wynagrodzenia dla poszukiwanych specjalistów.

Dalej nasza firma rekrutacyjna rozpoczyna proces selekcji odpowiednich specjalistów, zwykle w ciągu 3 dni oferujemy pierwszych kandydatów. Nasi specjaliści sprawdzają CV i portfolio każdego specjalisty, określają ich poziom zawodowy i oceniają, jak kandydat spełnia Twoje wymagania. Możesz zapoznać się z danymi dotyczącymi danej osoby i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną.

Nasz zespół płaci jedynie za zamkniętą wakat, a nie za liczbę zaproponowanych kandydatów, dlatego zależy nam na wyborze najbardziej odpowiedniego specjalisty dla Ciebie. Dodatkowo, co 5. zamknięty wakat oferujemy bezpłatnie, co sprzyja długoterminowej współpracy.

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Szybka praca

Doświadczenie

Wszechstronność

Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Odpowiedzialność

Dostęp do dużej puli talentów

Dowiedz się więcej o nas

Ciekawe liczby

150 000 inżynierów w naszej bazie danych
50+ rekruterów technicznych w naszym zespole
80+ klientów na całym świecie od 2018 roku
98% skuteczność w znajdowaniu odpowiednich kandydatów dla naszych klientów

Często Zadawane Pytania

Jeśli nie wiesz, jak zatrudnić pracowników i gdzie znaleźć odpowiednich kandydatów lub zastanawiasz się, gdzie znaleźć pracę, najlepiej skontaktuj się z agencją pośrednictwa pracy. Specjaliści mogą pomóc Ci znaleźć odpowiednich pracowników lub spotkać się z pracodawcą.

Aby pozyskać wysoko wykwalifikowanych inżynierów Embedded, wykorzystujemy naszą sieć, korzystamy ze specjalistycznych tablic ogłoszeń i angażujemy się w ukierunkowane działania informacyjne i sieciowe. Poprzez dokładne kontrole oceniamy ich umiejętności techniczne i kwalifikacje, aby zapewnić dobre dopasowanie do Twojego projektu.

Udało nam się pozyskać i zatrudnić najlepszych inżynierów Embedded w Europie dla różnych branż, w tym motoryzacyjnej, lotniczej, elektroniki użytkowej i IoT.

Aby mieć pewność, że rekrutowani przez nas inżynierowie Embedded posiadają niezbędną wiedzę techniczną i doświadczenie w Twoim projekcie, przeprowadzamy szczegółowe oceny skupiające się na ich konkretnych umiejętnościach technicznych, takich jak tworzenie systemów wbudowanych, języki programowania i znajomość sprzętu.

Opinie klientów

Kathrin Lazarevich

CEO of Digiteum

All of the candidates selected by Znojdziem had good technical skills. So good that it was hard to choose between them. The company works at the highest level!

Tatiana Kushner

HRM of Customertimes

Our company was very happy with the staff we had. They turned out to be friendly and worked very smoothly. With such employees there is only one way to go - up!

Tatiana Rokalo

Recruitment specialist of Playtika

Even during the first stages of searching and screening candidates, we saw that Znojdziem was professional. We interviewed only the best of the best. And most were offered jobs in our company! Thank you for your work!

Hila Harkov

HRD of Firedome.io

I want to thank you for the fruitful cooperation. Our startup needed talented developers, and we got them! The company is worth working with.