Wakat w Poland: Programista Frontend Wynagrodzenie PLN20000/Miesiąc

Wymagania:

  • Doskonała znajomość nowoczesnego JavaScript działającego w przeglądarce;
  • Dobra znajomość HTML/CSS i ogólnie platform internetowych;
  • Doświadczenie z Git source control;
  • Pasja i zapał oraz szczere pragnienie, aby rzeczy były większe i lepsze;
  • Pozytywne podejście do gry zespołowej – wszystko działa tylko wtedy, gdy wszyscy jesteśmy razem;
  • Umiejętność żonglowania wieloma rzeczami naraz i dotrzymywania napiętych terminów;
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów;
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne.

Mile widziane:

  • Doświadczenie z frameworkiem Angular. (Nie znasz Angular? Tutaj wszystko Ci wyjaśnimy.);
  • Doświadczenie z WebPack lub podobnym narzędziem do łączenia;
  • Doświadczenie z TypeScriptem;
  • Ogólne doświadczenie z elementami niestandardowymi, Shadow DOM i komponentami sieciowymi;
  • Doświadczenie z technologiami CSS Houdini;
    Doświadczenie z Atlassian suite tools;
  • Doświadczenie z GitLab lub podobnym source control suite.

Kluczowe Obowiązki:

  • Rozwijanie naszej podstawowej bazy kodów;
  • Rozwijanie naszego panelu administracyjnego skierowanego do klienta przy użyciu frameworka Angular.