Wakat w Poland: Full-Stack developer Wynagrodzenie

Jesteśmy międzynarodową firmą z ponad 100 pracownikami, założoną przez inżynierów IT. Specjalizujemy się w tworzeniu niszowego oprogramowania dla dużych, międzynarodowych banków oraz funduszy inwestycyjnych.

Poszukujemy Full-stack Developera (.NET/React), który dołączy do naszego zespołu w celu pełnego przeprojektowania istniejącej platformy handlowej. Projekt obejmuje migrację backendu z .NET Framework na .NET Core oraz frontend z AngularJS na React, a także migrację do chmury.

Zakres obowiązków:

  • Praca z bazą kodu legacy, w tym doświadczenie w migracji z .NET Framework na Core.
  • Doskonała znajomość zasad OOP, wzorców projektowych oraz najlepszych praktyk, takich jak SOLID, KISS, DRY, YAGNI.
  • Głębokie zrozumienie logiki biznesowej i specyfiki domeny.
  • Płynna komunikacja w języku angielskim.
  • Praca z mikroserwisami oraz architekturą chmurową.
  • Tworzenie zaawansowanych interfejsów webowych przy użyciu React.
  • Wkład w usprawnienia CI/CD.

Wymagania:

  • Doskonała znajomość .NET Core.
  • Znajomość programowania wielowątkowego.
  • Architektura mikroserwisów.
  • Usługi REST.
  • Praktyki testowania.
  • Biegłość w SQL (MS SQL, PostgreSQL).
  • Systemy messagingowe (Kafka, RabbitMQ, AMPS).
  • Doświadczenie w programowaniu w React.
  • Doświadczenie w AWS (mile widziane).
  • Znajomość AngularJS (mile widziana).