Wakat w Poland: Programista Front End React Wynagrodzenie USD6000/Miesiąc

Obowiązki:

  • Rozwój interfejsu użytkownika
  • Współpraca z zespołami doświadczenia użytkownika w celu stworzenia doskonałych doświadczeń związanych z aplikacją dla użytkowników
  • Tworzenie ambitnych aplikacji przy użyciu nowoczesnych technologii internetowych
  • Współpraca w zespole wysoko wydajnym, skoncentrowanym na dostarczaniu wartościowych rozwiązań
  • Uwzględnienie potrzeb biznesowych i przekształcenie ich w proste i sensowne rozwiązania
  • Doświadczenie w dostarczaniu aplikacji

Wymagane umiejętności:

  • Minimum 4 lata doświadczenia
  • Ekspertyza w nowoczesnych technologiach internetowych, w tym:
    • Zaawansowana wiedza i zrozumienie języków JavaScript, ES6 i TypeScript
    • Doświadczenie w budowaniu aplikacji frontendowych przy użyciu frameworka React (React, Redux, WebPack, d3, LESS, Node.js)
    • Znajomość HTML5 i CSS/LESS/SASS, zrozumienie sposobu renderowania przeglądarek, wydajności i taktyk responsywnych
    • Dobre zrozumienie asynchronicznego obsługiwania żądań, częściowej aktualizacji stron i technologii AJAX
    • Znajomość narzędzi do budowy frontendu (WebPack) oraz nowoczesnych bibliotek JS
    • Zrozumienie narzędzi do kontroli wersji kodu (Git)
    • Umiejętność rozwiązywania problemów związanych z kompatybilnością międzyprzeglądarkową i znajomość sposobów radzenia sobie z takimi problemami
    • Doświadczenie w testowaniu jednostkowym JavaScript (Jest/Karma/Mocha/Chai/Enzyme/Cypress)
    • Doświadczenie w integracji z usługami RESTful
    • Komfort pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole, zgodnie z zasadami Agile