Wakat w Poland: Senior Backend Engineer Wynagrodzenie

Firma poszukuje wykwalifikowanego starszego inżyniera oprogramowania Backend w języku Python dołączając do Firmy i wzmacniając nasz rosnący zespół inżynieryjny w Polsce. Doświadczenie w prowadzeniu zespołów zorientowanych na wyniki będzie korzyścią.

Technologie używane w zespole:

  • Python 3.9, 3.11 Django, DRF, FastAPI DDD, CQRS PostgreSQL, Redis, RabbitMQ, Elasticsearch, Kafka
  • AWS: EKS, Grupy bezpieczeństwa, ALB, RDS, ElastiCache, ElasticSearch, EC2, S3, SES, SQS Docker & Docker-compose Kubernetes, Vault Nginx Celery Jira, GitLab, Sentry, Grafana, Loki, Mimir, Tempo

Obowiązki

  • Pełny cykl projektowania i wdrażania rozwiązania w chmurze;
  • Koordynacja i udział w wdrażaniu rozwiązania, jego wydajności, stabilności itp.;
  • Udział w definiowaniu i realizacji strategii inżynieryjnej;
  • Rozwijanie kultury technicznej i umiejętności w zespole;
  • Określanie i identyfikacja specyfikacji i/lub potrzeb rozwiązania;
  • Analiza potrzeb dużych rozwiązań i rozbiór ich na mniejsze, zarządzalne komponenty;
  • Komunikowanie wymagań technicznych rozwiązania programistom. Wyjaśnianie im struktury systemu i udzielanie pomocy w procesie montażu;
  • Wybieranie odpowiedniego oprogramowania, sprzętu i sugestia metod integracji;
  • Pomoc w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów technicznych, gdy się pojawią;
  • Zapewnienie, że systemy spełniają standardy jakości i procedury. Przeprowadzanie procedur testowych w celu zapewnienia płynności działania systemów;
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Potwierdzona zdolność do praktycznego stosowania standardów i wzorców architektury w celu przyspieszenia i umożliwienia dostarczania rozwiązań technologicznych do potrzeb biznesowych.
  • Znajomość DDD i CQRS;
  • Silne umiejętności Pythona;
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w prowadzeniu zespołów technicznych, definiowaniu, projektowaniu, opracowywaniu i wdrażaniu złożonych rozwiązań biznesowych integracji;
  • Wykazana wiedza w użyciu mikroserwisów w redukcji złożoności rozwoju;
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów;
  • Głębokie zrozumienie podstawowych koncepcji baz danych SQL i NoSQL;
  • Praktyczne doświadczenie z usługami komunikacyjnymi (Kafka, RabbitMQ, itp.), zrozumienie jak wybierać i używać ich właściwie;
  • Zrozumienie koncepcji sieciowych i bezpieczeństwa przynajmniej jednego głównego dostawcy chmury;
  • Silna wiedza i praktyczne doświadczenie z Kubernetes;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolność do prezentowania pomysłów i koncepcji w sposób jasny i zwięzły. Doskonałe umiejętności angielskiego. Praktyczne doświadczenie w projektowaniu lub wdrażaniu rozwiązań integracyjnych;

Miło widziane:

  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu lub wdrażaniu rozwiązań przetwarzania danych;
  • Znajomość platform przetwarzania danych (Spark, Flink, Storm, itp.);

Korzyści z pracy z nami:

  • Elastyczne godziny pracy Najwyższy poziom rozwoju i czysta kultura DevOps - najlepszy stos technologiczny
  • Wykwalifikowani i bardzo zmotywowani koledzy z zespołu, pasjonaci technologii
  • Szybki proces podejmowania decyzji w firmie i efektywna interakcja między zespołami i działami
  • Możliwość poprawy procesu rozwoju i wniesienia swoich pomysłów, dzielenie się wiedzą między kolegami z zespołu i zespołami
  • Najnowszy sprzęt pracy na MacOs (macbook) 100% płatne dni chorobowe, 20 dni płatnego urlopu
  • Program poleceń: doceniamy Twoje rekomendacje i nagradzamy każde udane zatrudnienie
  • Płatne szkolenia i kursy, uczestnictwo w konferencjach i spotkaniach są opłacane przez Fairmarkit Urocze biuro z przytulnym miejscem pracy, napojami i przekąskami