Wakat w Germany: Opiekun zwierząt lub specjalista ds. zwierząt (specjalizacja badawcza i kliniczna) Wynagrodzenie EUR2700/Miesiąc

Opiekun zwierząt lub specjalista ds. zwierząt (specjalizacja badawcza i kliniczna)

Lokalizacja: Wendisch Rietz

Twoje zadania

- Opieka i utrzymanie zwierząt laboratoryjnych przez cały okres opieki

- Wdrażanie diagnostyki i terapii w ścisłej współpracy z lekarzami weterynarii

- Zarządzanie paszą (przechowywanie, przygotowanie, karmienie)

- Dokumentacja działań związanych z opieką nad zwierzętami przy użyciu narzędzi cyfrowych

- Planowanie i wsparcie transportu zwierząt

- Wsparcie dostawców

- Porządek i higiena w całej sali operacyjnej, stajni i na zewnątrz

- Działania przygotowawcze i następcze w pomieszczeniach funkcjonalnych

Co oferujemy:

- Zmotywowany i zaangażowany zespół w koleżeńskiej atmosferze.

- Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

- Wynagrodzenie powyżej standardowych stawek wraz z cennymi dodatkami.

- Nagrody związane z osiągnięciami.

- Program emerytalny.

- Najnowocześniejszy sprzęt techniczny na miejscu pracy.

- Napoje - bezpłatnie.

- Usługi pralnicze.

- Wydarzenia zespołowe.

- Miejsce parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy.

- W przypadku dłuższego okresu choroby wspieramy w powrocie do pracy w ramach zarządzania reintegracją pracowniczą.

Nasze wymagania:

- Ukończone szkolenie jako opiekun zwierząt lub specjalista ds. zwierząt .

- Prawo jazdy kategorii B lub, co jest pożądane, kategorii BE.

- Gotowość do pracy w weekendy i święta dla dobra zwierząt pod opieką.

- Umiejętność pracy w zespole i kompetencje społeczne.

- Dobra znajomość obsługi komputera, w tym popularnych oprogramowań biurowych.

- Znajomość języka angielskiego (B2), język niemiecki jest dodatkowym atutem