Wakat w Netherlands: Starszy Inżynier Procesu Wynagrodzenie EUR3500 - EUR4600/Miesiąc

O pracy

Inżynier Procesu Dystrybucji jest odpowiedzialny za rozwijanie i optymalizowanie procesów produkcyjnych i dystrybucyjnych, aby sprostać obecnym i przyszłym potrzebom biznesowym.

Podstawowe obowiązki:

  • Doskonalenie procesów produkcyjnych i dystrybucyjnych przy użyciu metod inżynierii (np. metody LEAN, podstawowa statystyka) w celu ciągłego doskonalenia.
  • Rozwój testów (w tym pisanie i wykonywanie protokołów) w celu kwalifikacji i walidacji procesów; analiza wyników, formułowanie zaleceń i opracowywanie wskaźników kluczowych oraz raportów.
  • Analiza i rozwiązywanie skomplikowanych problemów produkcyjnych/dystrybucyjnych i związanych z zgodnością (np. CAPA, niezgodności, uwagi z audytu).
  • Tworzenie materiałów szkoleniowych i dokumentacyjnych (np. instrukcje pracy) umożliwiających płynne przekazywanie wiedzy partnerom logistycznym.
  • Prowadzenie i opracowywanie planów projektów w celu zapewnienia realizacji oczekiwanych rezultatów, przy użyciu narzędzi zarządzania projektami (np. Plan Projektu, Analiza Ryzyka itp.).
  • Identyfikacja możliwości przeprojektowania/projektowania procesów, rozwiązań magazynowych, sprzętu, narzędzi, przyrządów itp. w celu poprawy procesów.

Wykształcenie i doświadczenie:

  • Wymagane jest tytuł licencjata z zakresu inżynierii.
  • Minimum 5 lat doświadczenia w dziedzinie inżynierii lub pokrewnych branż.
  • Certyfikat Lean Master, Six Sigma lub równoważny jest OBOWIĄZKOWY.
  • Silne umiejętności procesowe z dbałością o szczegóły, skoncentrowanie na kliencie i myślenie Lean.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Podstawowe zrozumienie technik statystycznych.
  • Dobre umiejętności rozwiązywania problemów, organizacyjne, analityczne i krytyczne myślenie.
  • Rigorystyczne przestrzeganie szczegółów.
  • Umiejętność profesjonalnej interakcji na wszystkich poziomach organizacji.
  • Umiejętność zarządzania konkurencyjnymi priorytetami w dynamicznym środowisku.
  • Umiejętność pracy w zespole, w tym z bezpośrednim przełożonym i innymi członkami zespołu; może mieć kontakt z dostawcami.
  • Umiejętność budowania stabilnych relacji wewnętrznych.
  • Przestrzeganie wszystkich przepisów BHP i podejmowanie odpowiednich środków kontroli w celu zapobiegania obrażeniom siebie i innych oraz ochrony środowiska i zapobiegania zanieczyszczeniom w ramach swojego zakresu wpływu/kontroli.

Oferujemy również następujące korzyści:

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia i świadczeń.
  • Elastyczne godziny pracy, praca zdalna.
  • Plan emerytalny.
  • Ubezpieczenia ryzyka.
  • Dodatek zdrowotny.
  • Rozszerzone korzyści z urlopów.
  • Nagrody za długoletnią służbę.
  • Programy transportowe.
  • Program zakupu akcji przez pracowników.
  • Program pomocy pracowniczej.

Korzyści z programu kompleksowej opieki zdrowotnej są regulowane przez wewnętrzną politykę, która zawiera pełne szczegóły dotyczące uprawnień i warunków korzystania z tych korzyści.