Wakat w France: Delivery head we Francji Wynagrodzenie

Jesteśmy globalną firmą konsultingową z branży IT, mającą siedzibę w Nowym Jorku i biura w 11 krajach. Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla transformacji biznesowej.

Nasz międzynarodowy zespół liczy ponad 1800 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w ekosystemie Salesforce, a nasze portfolio obejmuje ponad 4000 zrealizowanych projektów w ponad 65 krajach. Współpracujemy z wiodącymi korporacjami w Europie i Ameryce Północnej, w tym z liderami branż takich jak opieka zdrowotna, nauki przyrodnicze, CPG, produkcja, usługi finansowe, edukacja i sektor non-profit.

Obowiązki:

Odpowiedzialność związana z dostawą projektów:

  • Pełnienie roli punktu eskalacji i kierownika projektu dla projektów bezpośrednio zarządzanych; ●
  • Przeprowadzanie cotygodniowego przeglądu statusu projektu z kierownikami projektów; ●
  • Wsparcie kierowników projektów w ich działaniach, a także czasowe przejęcie niektórych zadań w celu wzmocnienia zespołu dodatkową wiedzą specjalistyczną; ●
  • Doradzanie i prowadzenie kierowników projektów, monitorowanie realizowanych przez nich projektów i procesów, udzielanie zaleceń i kierowanie ich wykonaniem; ●
  • Regularna wewnętrzna kontrola projektów i ustanowionych procesów w zakresie przypisanego obszaru odpowiedzialności; ●
  • Ścisła współpraca z organizacją PMO w celu dalszego podniesienia jakości naszych dostaw; ●
  • Współpraca z PMO, kierownikami krajowymi i działem LnD w celu podniesienia poziomu kompetencji zasobów przypisanych do projektu. Rekomendacja wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń mających na celu zwiększenie wartości dla klienta oraz dodatkowe motywowanie naszych pracowników; ●
  • Ocena wyników kierowników projektów, przeprowadzanie ich osobistych przeglądów i ocen razem z kierownikami działów.

Odpowiedzialność związana z obsługą klienta i zaangażowaniem:

  • Doradzanie w strategii dostaw i realizacji dla kluczowych kont dotyczących strategicznych inicjatyw; ●
  • Pełnienie roli kontaktu dla kierownictwa klientów w celu skutecznego zapobiegania eskalacjom oraz rozwiązywania ich w przypadku zaistnienia; ● Udział w Komitetach Sterujących z klientami w celu zapewnienia właściwego kierunku projektów i inicjatyw; ●
  • Ustanowienie i nadzór nad wysokim poziomem koordynacji z firmami zewnętrznymi (Salesforce, innymi dostawcami), które są partnerami firmy w określonym projekcie.

Odpowiedzialność związana z personelem:

  • Ścisła współpraca z kierownikami krajowymi i kierownikami działów w celu zapewnienia właściwej strategii personelu dla projektów w przypisanym obszarze odpowiedzialności; ●
  • Współpraca z kierownikami działów / kierownikami obsady w celu zapewnienia efektywnego i zrównoważonego składu zespołu dla przypisanych projektów; ●
  • Wsparcie kierowników projektów w przypadku konieczności rozszerzenia / rotacji zespołu; ocena decyzji dotyczących personelu proponowanych przez kierowników krajowych / kierowników działów, aby nie miały one negatywnego wpływu na projekt; ●
  • Współpraca z Globalnym Dyrektorem ds. Dostaw i kierownikiem krajowym w celu zapewnienia podejścia skoncentrowanego na dostawie wszystkich funkcji wsparcia; ●
  • Doradzanie kierownikom projektów i liderom zespołów w zakresie zapewnienia odpowiedniego rozwoju zespołu podczas pracy nad projektem.

Wymagania:

  • Minimum 8 lat doświadczenia w dziedzinie informatyki;
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu;
  • Doświadczenie w pracy w firmie integratora systemowego jest niezbędne;
  • Przynajmniej jedna z poniższych dziedzin:
  •  - CRM (preferowane Salesforce, ale nieobowiązkowe);
  • - Wdrażanie platform (SAP, IBM, Microsoft itp.);
  • - Rozwiązania mobilne;
  •  - Znajomość branży CPG, Pharma lub Consumer Healthcare;
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie ojczystym;
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, zapraszamy do aplikowania na stanowisko starszego kierownika projektu.